- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

UWAGA! Terminy dyżurów w sprawie praktyk zawodowych publikujemy w Strefa Studenta/Praktyki.

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

II semestr

Konsultacje z mgr Aldoną Goł z Języka angielskiego odbędą się na G Suite:
21.06.2020 godz. 09:00-10:30 dla grup informatycznych
07.07.2020 godz. 18:30-20:00 dla grup grafiki i informatyki

Konsultacje u mgr Jacka Szarańskiego odbędą się w dniu 15.06.2020
godz.10.00-10.45 4ADG
godz.10.45-11.30 4BDG
godz.11.30-12.15 6GGS.

Konsultacje u mgr Piotra Barana odbędą się w dniu 18.06.2020r godz.16.30-18.45.

Konsultacje z mgr Jackiem Żywczokiem odbędą się w poniższych terminach:
12.06.2020 w godz. 08:45-11:00 2 semestr stacjonarny Informatyki
13.06.2020 w godz. 08:00-09:00 2 semestr niestacjonarny Informatyki (2AZI)
14.06.2020 w godz. 20:35-21:05 6 semestr niestacjonarny Informatyki (6ION)
21.06.2020 w godz. 20:35-21:20 4 semestr niestacjonarny Informatyki (4AZI)

Konsultacje z przedmiotu Public relation z dr Jackiem Siatkowskim odbędą się na G Suite 24.06.2020 w godz. 16:00-18:15

Konsultacje z przedmiotu Systemy operacyjne (2BZI) z mgr inż. Adamem Walterem odbędą się na G Suite 13.06.2020r. w godz. 15:45-18:00

Konsultacje z mgr Krystyną Hat odbędą się na G Suite:
07.06.2020 r. godz. 11:00-13:15 4DZG
09.06.2020 r. godz. 12:00-14:15 4ADI zastępstwo za mgr E.Kurkę
09.06.2020 r. godz. 14:15-15:00 Grafika mgr Hat za mgr E.Kurkę
14.06.2020 r. godz. 10:00-12:15 Informatyka
25.06.2020 r. godz. 19.00-20.30.

Konsultacje z przedmiotu Projektowanie serwisów internetowych 6PGN z mgr inż. Łukaszem Iwanickim odbędą się na G Suite 13.06.2020r. w godz. 10:00-12:15

Konsultacje grupy 6GGN z przedmiotu Efekty dźwiękowe z mgr Wawrzyńcem Wróblewskim odbędą się na G Suite 13.06.2020r. w godz. 10:00-12:15

Konsultacje z przedmiotu Projektowanie stron www 4BDG z mgr Wawrzyńcem Wróblewskim odbędą się na G Suite 03.06.2020r. w godz. 15:30-17:00

Konsultacje przedegzaminacyjne z przedmiotu Systemy operacyjne z dr Stefanem Senczyną dla 2ADI i 2BDI odbędą się na G Suite 04.06.2020r. w godz. 11:15-12:45

Konsultacje z dr Marianem Pawełczykiem odbędą się na G Suite w następujących terminach:
05.06.2020 (piątek) godz.14:00-15:30 4ADI Fizyka
06.06.2020 (sobota) godz.10:30-12:00 Analiza matematyczna i algebra liniowa (sem. 2)
07.06.2020 (niedziela) godz.08:55-10:25 Fizyki (sem. 4)

6GGS- konsultacje u mgr Wawrzyńca Wróblewskiego odbędą się w dniu 29.05.2020r godz.15.35-17.05.

2sem grafiki niestacjonarne- konsultacje u mgr Urszuli Przyłuckiej-Osypiuk odbędą się w dniu 13.06.2020r godz.08.00-10.25 na G Suite.

Konsultacje z mgr Anną Bielnik odbędą się na G Suite 27.05.2020
godz.14:45-15:30 gr 2ADG sekcja 1
godz.15:30-16:15 gr 2BDG sekcja 1
godz.16:15-17:00 gr 4ADG sekcja 1

2sem grafika tryb niestacjonarny obowiązkowe spotkanie zaliczeniowe z przedmiotu Prawo autorskie z mgr Joanna Bilinicką- Janus odbędzie się w dniu 13.06.2020 godz.10.35-12.05 (2h) Aula ŚTZN, jeżeli zajęcia będą dalej zawieszone spotkanie będzie miało miejsce na G Suite.

Konsultacje u mgr Anny Nawrockiej odbędą się na G Suite w poniższych terminach:
18.05.2020 godz.14.00-14.45 gr 2BDI
18.05.2020 godz.14.45-15.30 gr 2BDG
19.05.2020 godz.08.45-09.30 gr 4BDG

Konsulatacje z Języka angielskiego z mgr Iwoną Olczyk odbędą się w poniższych terminach:
dla informatyki
09.05.2020r godz.13.55-14.40 (1h) sala 49- odwołane
06.06.2020r godz.13.55-14.40 (1h) sala 49 
07.06.2020r godz.09.50-10.35 (1h) sala 48
dla grafiki
21.03.2020r godz.16.10-16.55 (1h) sala 49- odwołane
05.04.2020r godz.14.40-15.25 (1h) sala 44- odwołane
26.04.2020r godz.17.55-18.40 (1h) sala 43- odwołane

 

 

 

 

I semestr

Konsulatacje z Matematyki dyskretnej z dr Piotrem Janoską odbędą się 01.03.2020 r. w godz. 15:30-16:15 w pok. wykładowców 3.68