Z przyjemnością Państwa informujemy, że w celu zapewnienia jakości kształcenia na jak najwyższym poziomie od 6 grudnia 2012 r. Studentom i Słuchaczom WSTI zostanie udostępniona Aplikacja Wirtualna Uczelnia znajdująca się na stronie Uczelni www.wsti.pl  w zakładce "Strefa studentów/organizacja studiów", lub bezpośrednio pod adresem: www.wu.wsti.pl

W związku z tym, że Państwa dane zarówno osobowe, jak i związane z przebiegiem studiów zostały zaimportowane z poprzedniego systemu do Aplikacji Wirtualna Uczelnia, prosimy o pomoc w weryfikacji ich poprawności. Bardzo prosimy o informowanie Dziekanatu drogą mailową Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  o wszelkich zaistniałych nieprawidłowościach. Weryfikacji ocen będą Państwo mogli dokonać po otrzymaniu indeksów.
Dziękując za pomoc i wyrozumiałość , zapraszamy do zapoznania się z Wirtualną Uczelnią. Pokładamy nadzieję, że nowa Aplikacja ułatwi Państwu funkcjonowanie w "życiu Uczelni".

UWAGA Słuchacze studiów podyplomowych!
Aby zalogować się do Wirtualnej Uczelni należy wybrać kryterium "student"