Zanim Twoja sesja zostanie „rozliczona” przez dziekanat minie trochę czasu więc jeśli wiesz, że wykorzystałeś już wszystkie szanse i nie zechcesz kontynuować nauki złóż pisemną rezygnację.

Zanim Twoja sesja zostanie „rozliczona” przez dziekanat minie trochę czasu więc jeśli wiesz, że wykorzystałeś już wszystkie szanse i nie zechcesz kontynuować nauki złóż pisemną rezygnację. Do czasu kiedy nie zostaniesz skreślony z listy studentów, nawet jeśli nie będziesz przychodził na zajęcia (!) jesteś zobowiązany do wnoszenia opłat a skreślenie za niezaliczoną sesję może mieć miejsce nawet po miesiącu, czy dwóch. Składając więc pisemną rezygnację masz pewność, że od kolejnego miesiąca nie będziesz zobowiązany do wnoszenia opłat.

W momencie rezygnacji musisz oddać w dziekanacie legitymację, kartę magnetyczną, wszystkie pobrane karty zaliczeniowe (wykorzystane i niewykorzystane).  Pracownik dziekanatu wskaże Ci miejsce skąd możesz pobrać kartę obiegową (pokieruję Cię również do kwestury, abyć sprawdził Swoje płatności, jak również do biblioteki w celu weryfikacji zwróconych książek itp.) Po ok. dwóch tygodniach jeśli dopełnisz już wszystkich formalności związanych z odejściem z uczelni możesz się zgłosić po odbiór świadectwa.