Drodzy studenci!

Serdecznie zapraszamy was do wzięcia udziału w konkursie organizowanym przez firmę WorkerSerwis.

Wyzwanie jest ciekawe — musicie bowiem opracować APLIKACJĘ DLA PRZYSZŁYCH MAM. Nie obawiajcie się, jeśli temat nie jest wam szczególnie bliski. Wszystkie treści merytoryczne będą stworzone i wyselekcjonowane przez lekarza ginekologa, położną, doradcę laktacyjnego, fizjoterapeutkę oraz psychologa.
Wszystkie te osoby związane są z Fundacją „Podzielmy się Dobrem”, która organizuje cyklicznie takie wydarzenia jak Tydzień Godnego Porodu, Tydzień Bliskości, Wszystko o karmieniu piersią, a także szereg spotkań dla młodych mam oraz szkolenia dla rodziców o NVC.Aplikacja miałaby na celu uporządkowanie wiedzy, propagowanie wartości zgodnych z duchem fundacji i przeprowadzenie przyszłej mamy przez cały proces — przygotowanie do ciąży, ciąża, poród i macierzyństwo.

Wiemy, że niektórzy z Was już mierzyli się z wyzwaniem, jakim jest stworzenie aplikacji — może warto znów wykorzystać swoje umiejętności? Tym bardziej że nagrody są naprawdę atrakcyjne!
Poniżej garść informacji. Zapoznajcie się też koniecznie z załącznikami, gdzie dowiecie się więcej zarówno o samym konkursie, jak i koniecznych wymaganiach.

Kiedy?

Zgłosić się (indywidualnie lub w zespołach) do konkursu można najpóźniej do 15 lutego 2024. Gotowe prace należy przedstawić do oceny najpóźniej do 30 maja 2024 roku.

Jak?

Zgłoszenie należy wysłać na adres mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., podając swoje imię, nazwisko, numer indeksu. Pracę konkursową można złożyć w dziekanacie w godzinach urzędowania lub w dziale marketingu (pokój 3.69 - od poniedziałku do piątku w godz. 08.00-16.00)

Co mogę wygrać?

Organizator zobowiązuje się do atrakcyjnego wynagrodzenia dla autora/zespołu najlepszej pracy konkursowej w kwocie nie mniejszej niż 10 tys. złotych.
Autorzy/zespoły 2 pozostałych najwyżej ocenianych prac otrzymają gratyfikację za udział w konkursie w kwocie 2000 zł.

Do kogo mogę zwrócić się o pomoc?

O konsultację możecie poprosić dr Jacka Siatkowskiego.


Regulamin konkursu (pobierz tutaj)

Wymagania (pobierz tutaj)


Powodzenia!

 konkurs aplikacja dla mam 2024 B