Boże Narodzenie to nie tylko okres, w którym każdy z nas posiada momenty refleksji i zadumy, spędzając wolne chwile w rodzinnym gronie najbliższych osób. To czas, w którym realnie zwracamy uwagę na to, co nas otacza. Przykuwamy uwagę do wystroju wnętrz oraz inspirujemy się wzajemnie.

Tak będzie i w tym roku także w przestrzeni uczelni. Ale potrzebujemy do tego Waszej pomocy. Wyższa Szkoła Technologii Informatycznych w Katowicach zachęca wszystkich studentów do tworzenia projektów graficznych o tematyce Świąt w dowolnym formacie i technice (300 dpi). Niech świąteczny klimat wypłynie na korytarze uczelni, tworząc aurę inspiracji i zrozumienia.

Projekty można wysłać na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do 2 grudnia 2022 r. do godziny 23:59. Naszym zadaniem będzie wydruk Waszych prac, z których powstanie Świąteczny Wernisaż inspiracji! A w razie potrzeby, możecie liczyć na konsultację Justyny Rybak.

Święta już coraz bliżej!

 

plakat kiermasz