#face_to_face
Karolina Mazur

Finisaż: 25 lipca 2019 o 18:00
Wystawa: 26.06-25.07.2019

Drzwi Zwane Koniem
Warszawska 37, Katowice

Zapraszamy na zakończenie wystawy fotograficznej Karolina Mazur, finisaż wraz z koncertem zespołu jazzowego – Sunny Band.

"Cześć! Nazywam się Karolina. Jestem studentką Wyższej Szkoły Technologii Informatycznych w Katowicach na kierunku Grafika. Fotografią interesuję się już od najmłodszych lat a swoim pierwszym profesjonalnym sprzętem, jakim jest lustrzanka, mogłam się cieszyć zaraz po osiemnastych urodzinach.

Jest to moja wielka pasja, do której wkładam ogrom pracy i serca. Pragnę aby moje zdjęcia uwieczniały wyjątkowe chwile, oraz przedstawiały lekkość momentu. Bardzo lubię fotografować ludzi, w tym czuję się najlepiej.

Każda moja sesja jest osobną historią, do której staram się podejść w odpowiedni sposób. Uwielbiam podróżować i odkrywać miejsca, które potem stają się inspiracją, a nie raz częścią danej sesji".

Uznaliśmy, że wernisaż lepiej zamienić na finisaż, i zrobić to z większą energią – dlatego też 25.07 o 18.00 prócz możliwości spotkania się z Karoliną i rozmowy przy winku na temat jej zdjęć, które – jak widzimy – części z Was bardzo przypadają do gustu, będzie można potuptać i pochillować do jazzowych dźwięków.

Nie czekajcie na sam koniec i przyjdźcie obejrzeć wystawę już teraz!

 

 KarolinaMazur