Uczelnia
Dla kandydata
Dla studenta
Kontakt
Jest wśród Was, studentów WSTI, wiele osób kultywujących fascynujące hobby, prowadzących ciekawe projekty, starających się podchodzić do nauki i pracy nieszablonowo i twórczo.
Spotykając ludzi żyjących pasją na nowo definiujemy m.in. po co i czego się uczyć. Droga artystyczna czy przedsięwzięcia zawodowe wielu z Was mogą inspirować do pozytywnych zmian tych, którzy jeszcze zastanawiają się „co i jak chcieliby naprawdę w życiu robić, po to by potem zacząć to robić„.
Właśnie z tego powodu, z prawdziwą przyjemnością, na tej stronie oraz na kanale uczelni na youtube umieszczać będziemy filmy o ludziach z pasją, studentkach i studentach WSTI, którzy przekuwają zdobyte umiejętności i wiedzę na swój sposób na zarabianie pieniędzy, zdobywanie pozytywnego rozgłosu (a może i sławy?), prowadzenie niebanalnego życia, skuteczne dotykanie ważnych tematów.
Prezentujemy osoby, które w różnych okolicznościach, często zrządzeniem przypadku, udało nam się poznać. Jeśli znasz kogoś spośród studentek/ów WSTI, kogo autentycznie podziwiasz, napisz na marketing@wsti.pl.
Chcielibyśmy przedstawić tych pasjonatów także innym.
Jedna z najlepszych prac dyplomowych dotykająca uniwersalnego tematu przemijania. Zachęcamy do obejrzenia materiału filmowego.
Jedna z najlepszych prac dyplomowych dotykająca uniwersalnego tematu przemijania. Zachęcamy do obejrzenia materiału filmowego.
O planach na przyszłość, projektach oraz o swoich marzeniach opowiada Mateusz Latocha – tyszanin, freelancer, grafik komputerowy oraz projektant odzieży. Laureat konkursu Cover art.Photo oraz zdobywca głównej nagrody Grand Prix II Przeglądu Sztuki „Powiązania”. Jest studentem Wyższej Szkoły Technologii Informatycznych w Katowicach na kierunku Grafika. Posługuje się pseudonimem artystycznym Samuraj Design”.
Marek Stańczyk (urodzony 28.01.1979 roku w Siemianowicach Śląskich), dokumentalista fotograficzny i filmowy architektury przemysłowej na Śląsku, aranżer kompozycji instrumentalno-elektronicznych. Miłośnik zabytków przemysłowych, kolekcjoner starych książek oraz pocztówek z Dolnego i i Górnego Śląska.
Poprzez ćwiczenia można wypracować precyzję, oko do symetrii, techniki nakładania pasty, umiejętność improwizacji i tworzenia kompozycji.